Međimurci vrlo dobri u Beogradu

Ivana Strahija • nedjelja, 21.11.2010.

Vrlo pozitivno iznenadili su Međimurci u Srbiji, gdje su kod Pertizana gostovali u prvoj utakmici trećeg pretkola Challenge kupa.

Iako je u najavi utakmice trener Željko Anić kazao kako se ne nada baš mnogo čemu u Beogradu protiv renomiranog Partizana, njegovi momci demantirali su ga na parketu i protiv Srba odigrali 31:27. S obzirom da se druga utakmica igra u Čakovcu, sad je realna mogućnost da se -4 nadoknadi i prođe u 16-inu finala Challengea.

Na kraju prvog poluvremena Čakovčani su imali čak +1 (14:15), nakon što su u 20. minuti gubili 11:7. S dobrom igrom nastavljaju naši rukometaši i u drugom poluvremenu, posebno se pozitivno istaknuo vratar Sladoljev, koji se tako iskupio za par slabijih rola u prvenstvu, a u 45. minuti je rezultat u egalu 21:21.

Vezane vijesti

No, u završnici na žalost Hrvati popuštaju te iako su imali igrača više, ne uspijevaju zadržati remi.

Najbolji je strijelac u međimurskim redovima bio Herman sa šest pogodaka, a kod srbijanske ekipe istaknuo se Kostadinović sa sedam.