Ancelotti: "Naravno da sam zabrinut"

Nikola Vlahović • nedjelja, 05.12.2010.

Problemi ili kriza rezultata u Chelseaju sve se više naziru, a momčad Carla Ancelottija izgubila je vodeću poziciju...

Aktualni engleski prvak ispustio je vodeću poziciju u Premiershipu, a da nešto ne štima u "plavom stroju" potvrdio je i sam Carlo Ancelotti, koji je priznao da ja zabrinut.

Ancelottijevi igrači jučer su odigrali "mršavih" 1:1 protiv Evertona, a Talijan je rekao: "Prvo poluvrijeme bilo je vrlo dobro, međutim, ne znam gdje smo nestali u drugih 45 minuta. Nismo imali nikakvu ideju, igrači su se uplašili te su igrali duge lopte. To mi se nikako ne sviđa, možemo izgubiti utakmicu, ali ne smijemo odustati od svog načina igre".

Priznao je Ancelotti da ga pad forme u zadnje vrijeme sve više zabrinjava: "Naravno da sam zabrinut jer u dosta utakmica nismo došli do pobjede, a mogli smo. Međutim, muči me i to što ne znam zašto ne igramo kako treba. Moram poboljšati treninge, a sa kritika se moramo suočiti".

U idućem kolu Premiershipa, Drogba i društvo gostuju kod Tottenhama, a Ancelotti je uputio nekoliko komplimenata na račun Spursa: "Jedna su od najboljih momčadi u Premiershipu, ali mi moramo pokazati da imamo karakter".

• snoopy06.12.2010. u 22:14
    nisam rasist al imaju previše crnaca u ekipi, fali ideje od kad nema Balacka, Deca a Lampard je ozlijeđen
    snoopy
  • Obrisan korisnik05.12.2010. u 12:59
    Ubrzo na birou kao pola Hrvatske!
  • Obrisan korisnik05.12.2010. u 12:06
    strahovito je sta se događa sa Chelseem, toliko su zeljeli pobjedu i isprepadani su se povukli i branili panično ko neki osrednji klub u ligi, Everton zasluzeno do boda...