Vodeni sportovi

Galeb, Biograd i Opatija na čelu

Maja Giljanović • nedjelja, 23.01.2011.

I drugu pobjedu u drugom kolu 1.B vaterpolske lige ostvarili su Galeb, Biograd i Opatija i preuzeli čelo tablice.

Nakon drugog kola 1.B vaterpolske lige na čelu tablice su Galeb, Biograd i Opatija koji su nakon prošlotjednih pobjeda protiv Zadra (10:5), Kruna-Osijeka (20:12) i Zagreba (10:8) tri boda osvojili i ovog vikenda.

1.B liga, 2. kolo

Zagreb - Biograd 6:10
Opatija - Siscia 16:7
Zadar - Delfin 20:8
Kruna-Osijek - Galeb 7:20

Igrači Kruna-Osijeka i drugi su tjedan uzastopce primili 20 golova, prvu četvrtinu Galeb je dobio 4:2, nakon prvog poluvremena gosti su vodili 11:4, a igra mačke i miše na koncu je završila rezultatom 20:7.

8.Kruna-Osijek 2 0 0 2 -21 0

20 golova je postigao i Zadar protiv Delfina (20:8), a ni truna neizvjesnosti nije bilo ni na susretu između Opatije i Siscije. Da goste čeka hod po trnju bilo je izvjesno odmah u prvoj četvrtini koju su Opatijci dobili 4:0, nakon prvog dijela vodili su 8:2, a do kraja su prednost podigli na +7 i slavili 16:9.

Najmanjom razlikom završena je utakmica između Zagreba i Biograda, ali gosti su se bez većih poteškoća osladili bodovima i drugu pobjedu za drugo mjesto na tablici izborili rezultatom 10:6.