Nikica Jelavić u punoj formi

Mario Glasnović • subota, 12.02.2011.

Glasgow Rangersi nastavljaju svoju utrku sa Celticom za naslov prvaka Škotske, a hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić u visokoj se pobjedi nad Motherwellom osladio s tri pogotka...

Sjajan nastup upisao je Nikica Jelavić u prvenstvenoj utakmici protiv Motherwella. Postigao je čak tri pogotka u pobjedi Rangersa od 6:0, čime je pokazao da će biti najveće oružje u borbi Rangersa za naslov prvaka.

Rangersi su poveli već u petoj minuti preko Stevena Naismitha. Nikica Jelavić povisio je na 2:0 u 34. minuti. Svoj drugi pogodak na utakmici, a treći za Rangerse, sjajni hrvatski reprezentativac postigao je samo tri minute kasnije. S tim rezultatom otišlo se na odmor.

U nastavku su Rangersi još malo "stisnuli" gas te "pregazili" gostujuću momčad. Najprije je u 76. minuti Hutchinson autogolom povisio na 4:0. Tri minute kasnije, u 79. minuti Jelavić je postigao svoj treći pogodak te upotpunio odličan nastup hat-trickom.

Konačnih 6:0 za Rangerse postavio je Healy u 83. minuti. Rangersi su se ovom pobjedom približili vodećem Celticu na dva boda, ali Celtic ima i jednu utakmicu više.

• cameosis13.02.2011. u 05:31
    da se igra samo s napadačima, bili bi u samom vrhu ...