Široki uzeo prvi trofej

Bernard Jurišić • nedjelja, 13.02.2011.

Košarkaši Širokoga osvojili su prvi trofej ove sezone. U finalu košarkaškog Kupa Bosne i Hercegovine u svojoj su dvorani pobijedili sarajevsku Bosnu...

Široki je osvojio prvi ovosezonski trofej u košarkaškim natjecanjima u BiH. Na završnom turniru Kupa BiH koji se igrao upravo u širokobriješkoj dvorani Pecara, Široki je najprije u polufinalu pobijedio Igokeu nakon produžetka 104:100, a zatim u finalu sarajevsku Bosnu 73:69.

Najefikasniji kod Širokog bio je Vedran Morović s 20 poena, Šime Špralja ubacio je 19, Siniša Štemberger 12, Fran Pilepić 11. U dresu Bosne bivši igrač Splita Marko Batina ubacio je 11, a bivši Cibos Filip Krušlin 7.

• Obrisan korisnik14.02.2011. u 18:02
    zna se gazda šugave države...IGRAJ ŠIROKI!
  • Obrisan korisnik14.02.2011. u 08:57