Interove pričuve uspješne u Zagrebu

Borna Rupnik • utorak, 01.03.2011.

Nakon što je prva momčad sačuvala svoju mrežu i uzela bod na Poljudu, nogometaši Intera iz Zaprešića koji dobivaju manje prilike formu su održavali u prijateljskoj utakmici protiv HAŠK-a...

Ilija Lončarević poveo je u ponedjeljak dio svojih igrača na nedaleko gostovanje kod zagrebačkog HAŠK-a, a oni su u tom prijateljskom ogledu dobro odradili svoj posao i upisali pobjedu rezultatom 3:1.

Za 1:0 precizan je bio Hrnčević već u desetoj minute utakmice s bijele točke, a samo šest minuta poslije vodstvo momčadi iz Zaprešića udvostručio je Blažević. Proceduru realizacije kaznenog udarca ponovio je Hrnčević u 33. minuti za 3:0, a s takvim stanjem na semaforu se otišlo na odmor.

Početkom nastavka smanjio je Gavrić i do kraja više nije bilo promjena. Inter u sljedećem prvenstvenom kolu igra protiv Pjesnika iz Kranjčevićeve, pred svojim navijačima, a susret je na rasporedu u petak.