Slavenu remi s ambicioznim trećeligašem

Borna Rupnik • srijeda, 09.03.2011.

Slaven Belupo se nakon izborenog boda na Maksimiru priprema za prvenstveni okršaj protiv Rijeke, a pod tjednom su odradili i jedan prijateljski susret...

Pomoćni trener Slaven Belupa Pavo Crnac isprobavao je formu dijela svojih igrača protiv Radnika iz Sesveta, ambicioznog hrvatskog trećeligaša, a rezultat je naposljetku ostao neriješen, usprkos vodstvu gostiju.

Sesvećani su, naime, preko Polovaneca i Kiša do 35. minute vodili 2:0, ali još prije odlaska na odmor uzvratili su Marčinković i Bušić.

U drugom su poluvremenu uz nešto bolju igru Koprivničana mreže mirovale, a najbolju je priliku propustio novopridošli Havojić, kojega je zaustavio okvir gola.

Prijateljska utakmica:
Slaven Belupo - Radnik Legea 2:2

Slaven Belupo: Nurković, Frljužec, Kokalović (od 66' Grabar), Šestak, Ivanović, Gregurina, Papa (od 46' Havojić), Marčinković (od 46' Potroško), Jurakić (od 46i Kuprešak), Poredski i Bušić.