Rukometaši Međimurja uspjeli su na domaćem parketu upisati dva boda protiv Medveščaka, koji se dobro borio iako je do sad upisao skromnih osam bodova.

Međimurje: Zubac 2, Čužić 5, Varga 3, Jeftić 1, Krajner 8 (7), Zadravec 3, Malović 2, Martinjak, Martinčević 1, Herman 8, Vurušić, Petek

Obrane: Kovačević -, Kvesić 13, Marciuš –

Medveščak: Raić 3, Balić 4, Marinčić 1, Golić, Kontrec 7, Didić 2, Gvozdanović 2, Boban, Hadrović 2, Tokić 3 (3), Lind 1, Bureš, Gotal 3

Obrane: Mastelić 13, Pivac 3, Rončević –
Sedmerci: 3/3
Isključenja: 14 minuta

Početne greške Medveščaka, kao i zapucane lopte, Međimurci dobro iskorištavaju i u utakmicu kreću s 2:0, da bi se ekipa iz Zagreba brzo digla i okrenula na 3:5. U devetoj minuti isključen je Medveščakov Kontrec, no ni to ne pomaže Međimurcima da vrate utakmicu pod svoju kontrolu.

U 15. minuti Medveščak ima +4 (6:10), što je konačno nagnalo Međimurce da počnu igrati pametnije. Umjesto da nerezonski pucaju, počeli su napadati dulje i organiziranije, pa do kraja poluvremena uspijevaju okrenuti na 14:13. Prvih 30 minuta Međimurje završava serijom 5-0, a postignuće je tim veće što su domaći imali čak dva igrača manje (Varga i Herman) u posljednjoj minuti.

U drugi dio dakle Međimurje kreće s dva igrača manje, ali vodstvo nije ispušteno, jer je solidni vratar Kvesić upisao četiri obrane za redom, a gostujući rukometaši k tome imaju dosta tehničkih pogrešaka. U 44. minuti je tako 22:15 i čini se da gostima preostaje tek časni poraz, no ini se ipak bore i smanjuju na 26:22.

Više od toga ipak nisu mogli, a s +5 domaća ekipa završava susret još jednom pobjedom. Treba spomenuti da je domaće rukometaše vodio pomoćni trener Antonio Anđel, jer je glavni trener Željko Anić podnio ostavku par dana ranije.