Kup Hrvatske opet u Splitu

Bernard Jurišić • utorak, 26.04.2011.

Nogometaši Brodosplit Inženjeringa pobjednici su Hrvatskog kupa u futsalu. U dvije utakmice Splićani su bili bolji od zagrebačke Uspinjače s identičnih 3:1...

Brodosplit Inženjering vratio je trofej Hrvatskog kupa u svoje vitrine. U dvije finalne utakmice najtrofejniji hrvatski futsal klub pobijedio je zagrebačku Uspinjaču s identičnih 3:1 i spremio prvi trofej sezone u svoje vitrine.

U Zagreb su Splićani donijeli prednost od dva pogotka i sve do 38. minute držali Uspinjaču na istom odstojanju (1:1). U završne dvije minute Brodosplit je kaznio totalnu ofenzivu Uspinjače i s dva gola zapečatio novi trofej.

BRODOSPLIT INŽENJERING: Ivo Jukić, Ivan Botić, Ivan Radan, Hrvoje Juras, Josip Lucić, Ivica Osibov, Josip Suton, Nikola Tomičić, Josip Bilandžić, Branko Laura, Dario Marinović, Duje Bajrušović. Trener: Dino Bečić.

USPINJAČA: Alen Jukić, Marcel Ladan, Matija Đulvat, Dino Bartolucci, Ivan Piplica, Hrvoje Penava, Antonio Franja, Kristijan Grbeša, Manuel Bisaku, Željko Petrović, Vedran Matošević. Trener: Mićo Martić

Strijelci: 1:0 Radan (8.), 1:1 Grbeša (13.), 2:1 Suton (22.), 3:1 Radan (39.)