Andrićevi uvjerljivi u polufinalu

Tea Lokas • srijeda, 25.05.2011.

Andrićev Galatasaray slavio je u Bandirmi protiv tamošnjeg Banvita rezultatom 57:79. Uvjerljiva pobjeda u prvoj utakmici polufinalnog doigravanja prvi je korak trokoraka koji je potreban za osiguranje finala...

Trećeplasirani Galatasaray iz regularnog dijela prvenstva upisao je prvu pobjedu protiv drugoplasiranog Banvita te poveo u doigravanju s 1-0.

Gosti su dominirali u tri faze susreta, dok je domaćin pozitivan rezultat imao samo u prvoj četvrtini koja je završila rezultatom 17:15.

Kao najbolji pojedinci u susretu istaknuli su se Ermal Kurtoglu i Caner Topaloglu s po 18 poena u obruču gubitnika. Lukša Andrić upisao se u strijelce zabilježivši sedam poena, tri skoka i jednu asistenciju za 14 minuta u igri.

Druga utakmica iz polufinalne serije odigrat će se u petak, 27. svibnja, u 18 sati.