Jurčić: "Odlično prvo poluvrijeme"

Ante Dubravac • petak, 24.06.2011.

Nogometaši Dinama iskoristili su svoj povratak s Rogle za gostovanje u Pleternici. U prijateljskoj utakmici povodom 85 godina od osnutka Nogometnog kluba Slavija slavili su rezultatom 5:0.

Dinamo je rutinski odradio još jednu prijateljsku utakmicu. U slavlju nad domaćom Slavijom strijelci su bili Krstanović dva puta te po jednom Alispahić, Beqiraj i Palić.

"Nije mi bio primaran cilj doći u Pleternicu i pobijediti s nekom velikom razlikom. Bitno mi je bilo vidjeti kako se igrači ponašaju na terenu i neke sitnice koje su meni bitne," izjavio je nakon utakmice Krunoslav Jurčić za 034portal.hr.

Trener je istaknuo jako dobrih prvih 45 minuta kada su Modri zabili četiri pogotka: "Posebno sam zadovoljan s prvim poluvremenom kako smo odradili ono što smo i trebali. Ovo je samo jedna utakmica koja je dio priprema i mi nastavljamo dalje," zaključio je.

Nakon dva slobodna dana Dinamo opet odlazi u Sloveniju na nastavak priprema u sklopu kojih će odigrati još tri utakmice. Prva je na rasporedu 28. lipnja, a protivnik će bit slovački Ružomberok.

• Obrisan korisnik24.06.2011. u 17:18
    Po mom mišljenju Dinamo trenutno ima jako dobru momčad.Da je Vahid ostao na klupi Dinama siguran sam da bi igrali LP,i da nebi razočarali-što ne umanjujem da je Jurčić loš trener... Vjrujem u ovu ekipu jer u Hrvatskoj im nitko ne može parirati...
  • Obrisan korisnik24.06.2011. u 16:20
    ni meni se to nimalo ne sviđa.. ofenzivna četvorka od desna na lijevo: tomečak - sammir - rukavina/alispahić --- bećiraj.. iza njih badelj i leko i obrana vrsaljko - vida - tonel - cufre.. volio bih tako nešto vidjeti protiv neftchija (iako svi mi volimo bit treneri tako da vjerujem da svi vi imate... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik24.06.2011. u 13:31