Rijeka i Istra bez pobjednika

Ante Dubravac • srijeda, 06.07.2011.

Nogometaši Rijeke i Istre 1961 na Kantridi su odigrali prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za iduću sezonu. Susret je završen bez pobjednika rezultatom 2:2.

Već u drugoj minuti susreta momčad Alena Horvata dolazi u vodstvo, strijelac je Matovina. Bio je to ujedno i jedini pogodak u prvom dijelu pa se s rezultatom 1:0 odlazi na odmor.

U nastavku susreta Istra je zaigrala bolje i nakon samo pet minuta Goran Roce izjednačava na 1:1, da bi nešto kasnije Henri Belle zabio za vodstvo 2:1.

Vodstvo gostiju trajalo je sve do zadnjih sekunda sudačke nadoknade, kada konačnih 2:2 postavlja Datković. Za kraj, recimo da su za momčad Istre nastupila dva nova igrača, Denis Grbić i Hrvoje Milić.