Farmaceuti slavili uz dosta muke

Mihaela Bradovski • četvrtak, 14.07.2011.

Povodom predstavljanja monografije o 90 godina nogometnog kluba Podravina u Ludbregu je u srijedu gostovao sastav Roya Ferenčine. Farmaceuti su domaćina svladali rezultat 4:2, ali teže od očekivanog...

Prvo poluvrijeme, ono u kojem su domaćini pružili sjajan otpor Farmaceutima završilo je rezultatom 1:1. Domaće navijače u 20. minuti razveselio je Sušec, no četiri minute prije odlaska na odmor mrežu Jambresa pronašao je Marin Jakšinić.

U svega četiri minute nastavka Jambrošić je s dva pogotka svoju momčad doveo do komotnijih 3:1, a u 55. minuti s 30-tak metara precizan je bio i Stjepan Poljak. Zanimljivo, nakon što je Ferenčina u igru ubacio nominalno prvu momčad Podravina je stigla do drugog pogotka.

U 61. minuti konačnih 2:4 postavio je Šegović, a do kraja susreta veliku priliku nije uspio realizirati Mujanović.

Osim predstavljanja monografije ovom utakmicom obilježena je i 92. obljetnica od prve nogometne utakmice u Ludbregu.

Farmaceuti će u subotu s početkom u 20 sati odigrati posljednju pripremnu utakmicu. Protivnik je drugoligaš Međimurje.