Andrej Panadaić, 90 min.
Marino Biliškov, Wolfsburg, 90 min
Boris Živković, Bayer, do 51. min.
Robert Kovač, Bayer, 90 min

Pet kola prije kraja Bayern se nakon pobjede protiv Freiburga u gostima opet probio na vodeću poziciju Bundeslige. U 16. minuti isključen je bio Kuffour, a Bayern je iako s igračem manje uspio anulirati rano vodstvo Freiburga, a krajem susreta i povesti. U samoj završnici susreta sudac nije za domaće svirao očiti jedanaesterac, a smo nekoliko minuta kasnije pokazao je na bijelu toču, ali za Bayern. U posljednjoj minuti susreta vratar Bayerna, Kahn pogođen je golf-lopticom u glavu te je utakmica bila na rubu prekida. Bayer je u Rostocku uspio osvojiti samo bod i nakon ovog kola bio prisiljen vodeću poziciju na tablici prepustiti Bayernu. Loša igra Daumove momčadi nije bila dovoljna protiv Hanse kojoj prijeti ispadanje iz Bundeslige. Borussia i dalje ne zna za pobjedu i ovim se porazom od Unterhachinga na svom terenu opasno približila borbi za opstanak. Ovako loše Borussia nije stajalo od početka 70-ih kada su bili ispali u drugu ligu. HSV je porazom od Arminie izgubio korak za vodećim. Pretposljednja Arminia već je na poluvremenu vodila 1:0, a Niko Kovač početkom nastavka nije iz izgledne prilike uspio porvavnati rezultat. Nakon što je Hertzsch (HSV) isključen u 65. minuti, Arminije nije bilo teško protiv oslabljenog HSV do kraja susreta potvrditi tri boda. Eintracht je ostvario izuzetno važnu pobjedu protiv Werdera za opstanak u Bundeligi. Odlučujući pogodak u završnici susreta omogućio je Eintrachtu da bar nakon ovog kola izađe iz opasne zone za ispadanje. U borbi za nastup u Europi Hertha je uspjela oteti tri boda Kaiserslauternu koji također ima velike šanse iduće godine igrati u jednom od eurokupova. Kaiserslautern je tokom cijelog susreta imao inicijativu i prilike koje nije iskoristio, ali Hertha je svoje iskoristila. Wolfsburg i Schalke 04 su u jednoj lošoj utakmici, gdje niti jedna momčad nije bila u prilici za postizanje pogotka, podijelili bodove. Stuttgart je poveo u početnim minutama susreta i tokom cijelog susreta bio u prilici povećati rano vodstvo, međutim Ulm je krajem susreta uspio poravnati rezultat. 60-eri su bez muke i s visokih 4:1 savladali posljednji Duisburg.