Lakić i Mandžukić poraženi u Sloveniji

Borna Rupnik • četvrtak, 21.07.2011.

Momčad Felixa Magatha gostovala je u sklopu priprema za novu sezonu u slovenskom Kranju i morala priznati domaćoj momčadi da je ovoga puta bila bolja...

Slovenski prvoligaš Triglav iz Kranja ugostio je na svom terenu bivšeg prvaka Njemačke, momčad Wolfsburga, i upisao prijateljsku pobjedu od 1:0.

Jedini je strijelac na utakmici odigranoj pred oko tisuću gledatelja, u prvom poluvremenu, bio Dejan Burgar, a trener Wolfsburga Felix Magath dao je hrvatskim reprezentativcima u svom kadru po jedno poluvrijeme.

Mario Mandžukić odigrao je prvi dio susreta, dok je Srđanu Lakiću povjerenje ukazano u nastavku utakmice.

Ivo Iličević odigrao je cijelu utakmicu za svoj Kaiserslautern u porazu od Auxerrea 2:1, u kojem nije sudjelovao Stiven Rivić. Andre Mijatović igrao je 72 minute u slavlju berlinske Herthe nad Hapoelom iz Tel Aviva, a rezultat je također glasio 2:1.