Klasnić dvostruki strijelac

Mihaela Bradovski • subota, 30.07.2011.

Uspješan realizatorski dan hrvatskih reprezentativaca nastavili su branič Tottenhama Vedran Ćorluka te napadač Boltona Ivan Klasnić. Potonji je protivničku mrežu pogodio dva puta...

Bolton je rezultatom 3:1 svladao Newport County, a dva je pogotka u taj pripremni uspjeh ugradio napadač Hrvatske Ivan Klasnić. Pogoci koje je postigao doveli su njegovu momčad u prednost, a zatim i do potvrde pobjede.

Prvi puta u listu strijelaca upisao se u 21. minuti pri rezultatu 1:1, a konačnih 3:1 postavio je na samom kraju prvog dijela.

A nakon Nike Kranjčara koji je u petak navečer pogodio mrežu Leyton Orienta Spursima je u novom test ogledu pogotkom pomogao Vedran Ćorluka. Redknappov sastav slavio je protiv novog engleskog drugoligaša.

Brighton Hove Albion svladan je rezultatom 3:2, a Ćorluka je u 44. minuti poentirao za 2:1. Dvije minute prije njegova pogotka Kaboul izjednačuje vodstvo Brightona iz 11. minute, dok je posljednji pogodak Tottenhama djelo Livermorea.

• DC30.07.2011. u 23:28
    Klasnic bi trebao biti redovito pozivan u reprezentaciju kao sto su to Srna, Eduardo, Simunic i ostali veterani. To je dokazan i iskusan igrac, koji moze uvijek donijeti prevagu kao npr protiv Gruzije. Snazan, konkretan u igri je potreban nasem trenutno 'mlitavom' napadu. Nije mi jasno zasto se... [više na forumu]