Dinamo "petardom" prema Varaždinu

Borna Rupnik • ponedjeljak, 01.08.2011.

Bukureštanski Dinamo uspješno je apsolvirao gostovanje kod Gaz Metana u sklopu drugog kola rumunjskog prvenstva, a uoči dolaska u Varaždin na uzvrat trećeg pretkola Europske lige...

Nakon što je odigrao 2:2 na svom terenu protiv nogometaša pod vodstvom Samira Toplaka, Dinamo iz Bukurešta morao je na gostovanje kod Gaz Metana i vratio se s nova tri prvenstvena boda na kontu.

Zadatak im je olakšao domaći igrač Zaharia, koji je u 39. minuti zaradio crveni karton, nakon čega Munteanu pogađa iz kaznenog udarca za vodstvo Dinama.

U drugom se poluvremenu Dinamu otvorilo, pa su za konačnih 5:0 pogađali Daniculescu, dva puta Niculae i na kraju Torje.

Dinamu je to bila druga pobjeda u dva kola te s Clujem i Universitateom drži vrh tablice s maksimalnim brojem bodova. Uzvrat Europske lige u Varaždinu na rasporedu je u četvrtak.

• Obrisan korisnik01.08.2011. u 23:02