Farmaceuti slavili u Dugom Selu

Ante Dubravac • srijeda, 10.08.2011.

Nakon poraza od Dinama nogometaši Slaven Belupa odigrali su prijateljsku utakmicu u Dugom Selu kod istoimenog domaćina i slavili rezultatom 2:0.

Kombinirana momčad Slaven Belupa gostovala je u Dugom Selu kod kluba koji je svoju "slavu" stekao 1998. godine pobjedom i izbacivanjem tadašnje Croatije iz Hrvatskog kupa.

Prvo poluvrijeme završilo je s minimalnom prednosti za momčad Roya Ferenčine za koju su nastupali i neki juniori. Jedini pogodak u prvih 45 minuta djelo je Jakšinića u 30. minuti.

Kako to obično biva nastavak utakmice donio je dosta izmjena igrača, ali su gledatelji do kraja susreta ipak vidjeli još jedan pogodak. U 86. minuti konačnih 2:0 postavlja Havojić.

U četvrtom kolu Prve HNL Slaven Belupo gostuje u Vinkovcima, a susret je na rasporedu u subotu, 13. kolovoza s početkom u 20 sati.

Prijateljska utakmica:
Dugo Selo - Slaven Belupo 0:2

Slaven Belupo: Pelin, Mamić, Šestak, Bubnjić, Pilipović, Jakšinić, Čanađija, Vojnović, Poljak, Jambrušić i Havojić (Još su igrali: Marković, Geng, Brlek, Potroško i Kuprešak).