1. Hrvatska nogometna liga, 4. kolo, 12.08.2011, 20:00 h, Zaprešić, Stadion ŠRC Zaprešić, gledatelja: 800
Suci: Domagoj Ljubičić (Osijek), Dalibor Conjar (Osijek) i Goran Dević (Koprivnica)

Sportnet • subota, 13.08.2011.

Nogometaši Intera iz Zaprešića upisali su još jednu prvenstvenu pobjedu. Na svom su terenu nadjačali goste iz Šibenika...

Borko Gorgiev
85'
25
Marko Ćosić
87'

Daniel Georgievski
46'+'
17
Antonio Jakoliš
62'
13
Boris Pešić
79'
Vjekoslav Lokica

Nakon pobjede u Vinkovcima u sudačkoj nadoknadi Inter je u Zaprešiću dočekao Šibenčane, koji su u prošlom kolu pali kod Lokomotive rezultatom 2:0. Identičnim se porazom kući vraćaju i ovoga puta.

No, momčad Vjekoslava Lokice nije bila u podređenom položaju do prvog pogotka, štoviše, opasno je zaprijetila preko Stipe Bačelić-Grgića, kojem u je u 18. minuti udarac obranio Interov Krševan Santini.

Zaprešićani su poveli u 23. minuti, kada je Inter poslije udarca iz kuta stvorio gužvu pred Goranom Blaževićem, u kojoj se spretno snalazi Ante Budimir i pogađa za 1:0. Tada je Inter počeo puno lakše "disati" na terenu.

Santini je još jednom dobro intervenirao na udarac Nike Tokića nakon pola sata igre, a Blažević se iskazao obranom udarca Mislava Oršića nakon kombinacije s crnogorskim reprezentativcem Sašom Balićem.

U drugom je poluvremenu Inter bio bolji suparnik i udvostručio svoje vodstvo u 56. minuti. Hrvoje Jančetić pronašao je Oršića na drugoj stativi, kojemu nije bilo teško gurnuti loptu u Blaževićevu mrežu za konačan rezultat.

Šibenik više nije imao snage za povratak, a nezadovoljni trener Lokica zbog više je prigovora u 69. minuti poslan na tribine. Šibeniku tako preostaje iskupiti se u narednom kolu na Šubićevcu protiv Zadra, dok Inter ide na nezgodno gostovanje u Koprivnicu.

• ttt200814.08.2011. u 09:50
    A neznam od koga bi prepisali kad su svi napisali jadan izvjestaj....a i po drugim medijima, smo napravili sve 3 zamjene, po sportnetu napravili samo 2 Valjda je novinar otisao ranije sa stadiona, dobro da nismo opet zabili u 93.minuti:-D
    ttt2008
  • Obrisan korisnik13.08.2011. u 12:00
    slobodno Šibenčani sljedeće sezone dođu i u žutim dresovima, očito im je jedina nada bila da zbune protivnika s bojom dresova. Stvarno jadan članak anonimnog novinara
  • Obrisan korisnik13.08.2011. u 10:49
    I <3 ILIJA
  • ttt200813.08.2011. u 08:25
    Skoro pa se može reći, po opširnosti članka, da je novinar bio na utakmici. Ništa o mnogim akcijama Intera, ništa o najmlađem debitantu u HNLu, da je zabio hat-trick u 3 minute, valjda bi se onda pisalo o njemu.... Ili je to zbog toga što ne igra za dinamo il hajduk?