Ante Dubravac • nedjelja, 21.08.2011.

Hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva upisao se u strijelce u pobjedi svog Šahtara iz Donecka u sedmom kolu ukrajinskog prvenstva.

Hrvatski napadač Eduardo da Silva pogotkom je čestitao Dariju Srni 300. nastup za Šahtar u ukrajinskoj Premierligi.

Već u sedmoj minuti susreta protiv Iličeveca korner s desne strane izveo je Srna, a u gužvi koja je nastala najbolje se snalazi Eduardo koji glavom dolazi do lopte prije golmana i pogađa za 1:0.

Već u 30. minuti Teixeira povisuje na 2:0, da bi konačnih 3:0 postavio Seleznjov. Darijo Srna je kao i obično odigrao svih 90 minuta za Šahtar dok je strijelac Eduardo iz igre izašao u 61. minuti.