Alkar svladao Ruse

Mario Glasnović • ponedjeljak, 26.09.2011.

U sklopu priprema za novu sezonu Alkar je u Sinju odigrao prijateljski susret s ruskim drugoligašem. Sinjani su pobijedili Universitet Yugra Surgut rezultatom 92:74.

Uoči početka novog prvenstva sinjski Alkar ugostio je drugoligašku rusku momčad Universitet Yugru Surgut. Sinjani su zabilježili pobjedu u sklopu priprema rezultatom 92:74 najviše zahvaljujući dobrim nastupima u prvoj i trećoj četvrtini.

Sinjani su odigrali čvrstu obranu uz dobar i efikasan napad u kojem se najviše istaknuo Nikola Gaurina koji je postigao 24 koša. Vrlo dobri bili su i Tešija koji je ubacio 17 koševa te Bubalo s četiri poena manje.

Uz dobru predstavu u prvoj četvrtini, Alkar je nakon poluvremena postigao četiri uzastopne trice, a uz dobar šut izvana to je bilo dovoljno za pobjedu Sinjana protiv čvrste momčadi druge ruske lige.