Prijateljski hat-trick Srđana Lakića

Borna Rupnik • četvrtak, 06.10.2011.

Nogometaši Wolfsburga reprezentativnu su stanku iskoristili i za prijateljsku utakmicu protiv Magdeburga, u kojoj se iskazao naš napadač Srđan Lakić...

Povremeni hrvatski reprezentativac Srđan Lakić donio je svom Wolfsburgu pobjedu u prijateljskom dvoboju protiv Magdeburga. Prvoligaš je upisao pobjedu 3:0, a Lakić je bio strijelac sva tri puta.

Mrežu suparnika Lakić je načeo u 25. minuti, a vodstvo Wolfsburga udvostručio je pet minuta nakon početka drugog poluvremena. Hat-trick je upotpunio samo dvije minute poslije.

Lakić je odigrao cijelu utakmicu, a Hrvoje Čale dobio je priliku od Felixa Magatha u prvih 45 minuta. Magath nije imao većih prigovora na izvedbu svoje momčadi.

"Zadovoljan sam onime što smo pokazali. Marljivo smo trenirali, a vidi se da moji igrači uživaju u ovome što rade. Nadam se da su se i gledatelji zabavili, možda neki od njih dođu gledati Wolfsburgove domaće utakmice", izjavio je Magath.

Utakmica je imala i humanitarni karakter. Skupljeno je oko 40.000 eura za žrtve vremenskih nepogoda u Sachsen-Anhaltu.