Raspucana Istra 1961 na rođendanu Livada

Borna Rupnik • nedjelja, 09.10.2011.

Pulski prvoligaš u subotu je uveličao proslavu 40. rođendana županijskog ligaša Livada, a nogometaši Igora Pamića bili su pucački vrlo raspoloženi...

Istra 1961 pobijedila je domaće Livade s visokih 9:0 u pripremnoj utakmici koja je ujedno poslužila i kao svečanost obilježavanja 40. obljetnice postojanja tog županijskog ligaša.

Za Pamićev sastav nisu konkurirali samo Mance i Sušić, a svi ostali dobili su po 45 minuta. Jedino je vratar Prskalo odigrao cijelu utakmicu.

U uvjerljivu pobjedu po dva su pogotka ugradili Mijaljević, Prelčec i Špičić. Po jedan su pogodak dodali Belle, Grbić i Milić, a rezultat je mogao biti i "dvoznamenkast" da Anđelkoviću domaći vratar nije u 30. minuti obranio kazneni udarac.

Istra 1961: Prskalo, Nuriši, Marić, Budicin, Milić, Batarelo, Anđelković, Alimi, Prelčec, Špičić, Belle. (Još su igrali: Jazvić, Karabatić, Prahić, Stranatić, Grbac, Jerković, Mijaljević, Grbić, Roce i Primorac.)