Vidovec BIOS 37:22 Crikvenica
Crikvenica

Vidovec jedini neporažen

Sportnet • ponedjeljak, 17.10.2011.

Rukometaši Vidovec BIOS-a ostvarili su i šestu pobjedu iz šest utakmica, a nakon poraza Medveščaka u Labinu, preuzeli su samostalno prvo mjesto u 1. HRL...

Vidovec BIOS – Crikvenica 37:22 (18:13)

Vidovec, dvorana Osnovne škole, gledatelja: 400
Suci: Belčić (Čakovec), Marošević (Sveta Marija)

Vidovec BIOS: Dobovičnik 2, Lilić 1, Melnjak 3, Svetec 2, N. Melnjak 3, Vincek, M. Melnjak 2(1), Sršen 2, Vidaček 1, Breljak, Vujović, Lovrenčić 7, Malner 6(3), Jeftić 7, Turković 1, Balent
Trener: Zvonimir Melnjak

Crikvenica: Matejčić 4(2), Mataija 2, Stojanović 2, Grozdek, Lolić, Lušić 6(2), Derossi 1, Galić, Mazzarolli 1, Pećiri, Jeličić, Radić 6
Trener: Željko Čagalj

Bila je to rutinska pobjeda vidovečkih rukometaša, na kraju s 15 golova razlike, a svi igrači u redovima Vidovec BIOS-a dobili su prigodu zaigrati. Rezultatska neizvjesnost trajala je do 17. minute, kada je bilo 7:7, no koncentracija i snaga gostiju počinje padati, a vidovečki rukometaši polako "šaltaju" u višu brzinu te je već do odmora plus pet za vodeću momčad lige.

Vrlo brzo u drugom poluvremenu već je deset golova viška, a odličan je na golu ponovno bio Boris Vujović, što je otvaralo mnogo kontrapada za Lovrenčića, Jeftića i Malnera. Konačan rezultat glasio je 37:22 za momčad Zvonimira Melnjaka.

"U prvih 15 minuta su se gosti držali, no do poluvremena smo već napravili prednost, koja se u drugom dijelu samo povećavala. Zadovoljan sam, nastavljamo niz neporaženosti, a čeka nas teško gostovanje u Slavoniji, kod Županje te se nadam da ćemo ga i nataviti", istaknuo je trener Melnjak.

Kako je Medveščak poražen u ovom kolu na gostovanju kod Mladog Rudara, Vidovec je sada jedina momčad u ligi s 12 bodova, dok su na drugom mjestu Medveščak i Dugo Selo s dva boda manje. Nakon njih slijedi Moslavina, koja je na domaćem terenu nanijela i šesti poraz Ivančici. Osam bodova ima i Đakovo.