Vodeni sportovi

Jug lagano do bodova kod Primorca

Matej Milanović • nedjelja, 30.10.2011.

Vaterpolisti dubrovačkog Juga u sedmom kolu Jadranske lige gostovali su kod Primorca iz Kotora i lagano upisali nove bodove.

PRIMORAC - JUG 4:11 (1:5, 1:3, 1:1, 1:2)

Jadranska liga, 7. kolo

Primorac: Kralj, Lučić, Marković, Gopčević, Nikčević, Đurović, Car 2, N. Popović, Brguljan, Paunović 1, M. Popović, Murišić 1, Krivokapić, Čučković, Trener: Lompar.

Vezane vijesti

Jug: Vićan, M. Fatović, Sutić 2, Janović 1, Joković 1, Pavlović, Marković 2, Bušlje 2, Cvjetković, Begović, Macan, Obradović 2, Zonić, Goreta 1, Trener: E. Fatović.

U sedmom kolu Jadranske lige u vaterpolu Jug je igrao u Kotoru na gostovanju kod Primorca. Dubrovčani su na gostovanje otišli bez nekih bitnih igrača, no i bez njih nisu imali većih problema.

Već nakon prve četvrtine bilo je 5:1 za goste, koji su sve dileme o pobjedniku riješili do poluvremena, kada je već bilo 8:2. U trećoj četvrtini domaći su napokon uspjeli parirati gostima i izbjeći povećanje minusa.

Posljednja četvrtina poslužila je Jugu tek da konačnu razliku podigne na sedam pogodaka, 11:4. Kod domaćih je Car zabio dvaput, a kod Juga su dva pogotka upisala četvorica igrača, Sutić, Marković, Bušlje i Obradović.

Jug ovom pobjedom zadržava treće mjesto na ljestvici, a Primorac je i dalje pri dnu ljestvice. U idućem kolu Jug će igrati s Mornarom u Dubrovniku, a Primorac će otići na gostovanje kod Primorja.