Vidovec BIOS 40:26 Biograd
Biograd

Vidovec Bios atraktivno do +14

Sportnet • nedjelja, 30.10.2011.

Rukometaši Vidovec Biosa odigrali su odličnu utakmicu protiv Biograda te na krilima svojih navijača pobijedili 40:26, a u utakmici je viđen cijeli niz atraktivnih poteza.

Vidovec Bios – Biograd 40:26 (20:14)

Vidovec, dvorana OŠ Vidovec, gledatelja: 500
Suci: Matić (Petrinja), Zečević (Zagreb)

Vidovec Bios – Jeftić, N. Melnjak 4, Vincek 9, M. Melnjak 2, Breljak, Vujović, Lovrenčić 2, Vidaček 3, Turković, Balent, Sršen 6, Dobovičnik 2, Lilić 1, Brkinjač 4, Malner 6(1), Svetec 1
Trener: Zvonimir Melnjak

Biograd – Sakić 3, Protega, Troskot 1, Buovac 5(2), Knežević, Brkljača 5, Punoš, Katiša 1(1), Duvnjak 5, Zorica 3, Markić 3, Cota
Trener: Zoran Mikulić

Sedmerci: Vidovec Bios 1(1), Biograd 4(3)
Isključenja: Vidovec Bios 6 minuta (Brkinjač 2, Malner 2, Vicncek 2); Biograd 4 minute (Markić 2+2)

Već u sedmoj minuti semafor pokazuje 5:0, nakon četiri odlične obrane Balenta te golova odličnih vanjskih igrača Vinceka i Sršena. Trener Melnjak nije mogao računati na kapetana Melnjaka, a i Jeftić je tek istrčao na predstavljanje igrača. Odlično je Jeftića zamijenio iskusni Brkinjač, koji je vrlo vješto prihvaćao odlične lopte Vidačeka, Malnera i ostalih suigrača.

Poluvrijeme je bilo 20:14, a za samo deset minuta u nastavku je već 10 golova prednosti. Prvo ime susreta bio je Vincek sa devet golova, drugi reprezentativac Ivan Sršen završio je susret sa šest golova, koliko je dao i Malner.

Bilo je uistinu mnogo atraktivnih poteza, nekoliko cepelina, golova sa preko pola terena, a Ivan Sršen bio je strijelac 40. gola. Učinio je to uz ovacije vidovečke publike i pljesak suigrača, nakon što je nekoliko prijašnjih lopti sumjivo iskliznulo iz ruku njegovih suigrača.

U sljedećem kolu rukometaši Biosa gostuju kod Medveščaka, a utakmica se igra u nedjelju u 12.30, stoga u klubu pozivaju sve da se jave, kako bi se organizirao zajednički odlazak na utakmicu. Inače, Medveščak je poražen u Osijeku, s jednim golom razlike, stoga će na derbi Vidovec ipak s dva boda „fore“.