Maj Gašparac • nedjelja, 30.10.2011.

Darko Bodul u dobroj je golgeterskoj formi. Njegova momčad, Sturm iz Graza, poražena je na gostovanju kod Rapida rezultatom 3:2, a hrvatski napadač postigao je oba pogotka za svoju ekipu.

Hrvatski napadač Darko Bodul bio je dvostruki strijelac za Sturm iz Graza u porazu od bečkog Rapida. Njegova momčad izgubila je rezultatom 3:2 a Bodul je postigao oba zgoditka za Sturm.

Hrvatski napadač prvi pogodak postigao je u 77. minuti kada je preciznim udarcem s 20 metara svladao vratara Rapida Helgea Payera, a drugi put je strijelac bio sedam minuta kasnije kada je sa slične pozicije postigao atraktivan pogodak za konačnih 3:2.

22-godišnji napadač ove sezone je postigao šest pogodaka i predvodi ljestvicu najboljih strijelaca austrijskog prvenstva. Njegov Sturm se nalazi na šestom mjestu ljestvice, a u sljedećem kolu ga očekuje gostovanje kod Wiener Neustadta.