Kalinić strijelac u pobjedi Dnipra

Maj Gašparac • nedjelja, 30.10.2011.

Nikola Kalinić postigao je prvi pogodak za momčad Dnipra na gostovanju kod Karpatyja u 15. kolu ukrajinske Premier lige. Dnipro je u tom susretu slavio rezultatom 2:0, a drugi zgoditak djelo je Kravčenka.

Hrvatski napadač Nikola Kalinić bio je strijelac u pobjedi svojeg Dnipra koji je slavio na gostovanju kod Karpatyja u 15. kolu ukrajinske Premier lige.

Kalinić je poentirao već u trećoj minuti, a na terenu se zadržao do 78. minute kada ga je zamijenio Oleksiy Antonov. Drugi pogodak za Dnipro postigao je Serhiy Kravčenko osam minuta prije kraja susreta.

Dnipro se nalazi na petom mjestu ljestvice, a u sljedećem kolu Premier lige očekuje ga dvoboj s Arsenalom na domaćem terenu.

Ukrajinska Premier liga, 15. kolo:
Karpaty – Dnipro 0:2

• Obrisan korisnik30.10.2011. u 23:14
    haha daa... :P i to samo zato jer su dobili, a mandžukićev wolfsburg izgubio, kužiš, kalinić igra u pobjedničkoj, a mandžo u gubitničkoj momčadi i jednostavno su im urođeni pobjednički tj. gubitnički mentaliteti, zato kalinić mora igrat.... haha joj joj joj... al to kaj je mandžu u 2., 3. ligi... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik30.10.2011. u 22:56