Križman strijelac u pripremnoj pobjedi Istre

Borna Rupnik • subota, 14.01.2012.

Igor Pamić svoje je nogometaše prvi puta tijekom zimskih priprema testirao protiv momčadi Agencije Umag. U Rovinju su žuto-zeleni pobijedili 3:0...

U prvoj pripremnoj utakmici Istra 1961 pobijedila je selekciju igrača iz Buja i Umaga. U Rovinju su Pamićevi puleni u mrežu protivnika pospremili tri lopte, a priliku je dobio veći broj igrača pulskog prvoligaša, uključujući i neke juniore.

Istra 1961 povela je na samom kraju prvog poluvremena, kada je precizan bio Henri Belle. Vodstvo Puljana udvostručio je Sandi Križman, koji je ove zime stigao s Kantride, pogotkom u 57. minuti susreta. Konačnih 3:0 postavio je Goran Roce u 78. minuti.

Za Istru su nastupila i druga siječanjska pojačanja, Tomislav Havojić i Stipe Bačelić-Grgić.