Lučko bez pobjede i još jednog igrača

Ante Zovko • nedjelja, 22.01.2012.

Tri hrvatska prvoligaša tijekom vikenda bila su u akciji, od toga dva su se međusobno ogledala. Lučko je vjerojatno napustio još jedan igrač.

U subotu na SC Lučko po svoje dvije postave suprotstavili istoimeni domaćin i zaprešićki Inter. Gosti su slavili minimalno, a momčadi se nisu štedile pa je sudac morao dodijeliti dva crvena kartona.

Za Lučko su igrali Srdarović i Vekić, koji su na probi, te juniori Sviben i Dragičević. Lučko bi trebalo izgubiti još jednog igrača, Vinka Budena koji je potražio sreću u Aziji.

26-godišnji branič imao je klauzulu u ugovoru da može napustiti klub tijekom zimske stanke. U ovoj je sezoni upisao 16 nastupa.

Slaven Belupo u Tučepima je pobijedio trećeligaša Jadrana 2:1. Kako je i najavio, Roy Ferenčina dao je po poluvrijeme dvjema postavama.

Slaven je poveo u 43. minuti golom Poljaka. Izjednačio je Antunović u 60., a pobjedu je donio Bušić u 68. minuti.