Pobjeda prije povratka u Koprivnicu

Ante Dubravac • petak, 27.01.2012.

Nakon što su protiv Dugopolja odigrali 0:0 nogometaši Slaven Belupa svoje pripreme u Makarskoj zaključili su uvjerljivom pobjedom protiv Zmaja rezultatom 6:1.

NK ZMAJ - NK SLAVEN BELUPO 1:6

Stadion Zmaja, gledatelja: 150
Suci: Jakov Bilić, Joško Brezni i Jakov Kovačević (svi iz Makarske)
Strijelci: Kokalović 9', Mujanović 20', Pilipović 75', Abramović 80', Poljak (11m) 81', Maretić 90' / Bagarić (11m) 89'

Zmaj: Franić, Smailović, Šimić, Zelić, Šiljeg, Tomas, Gojak, Šašić, Matesan, Bencun, Pašalić (Drugo poluvrijeme: Bašković, Kazazić, Bagarić, Lazina, Miladinović, Lendić, Topić, Vukas, Ančić, Erceg, Jakir).

Slaven Belupo: Rodić, Purić, Kokalović, Grgić, Maras, Milardović, Brezovec, Čanađija, Mujanović, Glavica, Bušić (Drugo poluvrijeme: Pelin, Geng, Šestak, Bubnjić, Pilipović, Gregurina (Brlek), Poljak, Jakšinić, Kuprešak, Abramović, Maretić).

Prije povratka u Koprivnicu trener Roy Ferenčina još je jednom testirao formu svojih igrača. Protiv trećeligaša Zmaja Slaven Belupo je slavio s 6:1.

Farmaceuti su u vodstvo došli nakon samo devet minuta igre kada za 1:0 zabija Kokalović. 11 minuta kasnije prednost je udvostručio Mujanović pa se s 2:0 otišlo na odmor.

U nastavku susreta trećeligaš je pružao dobar otpor sve do same završnice utakmice kada u posljednjih 15 minuta Slaven Belupo postiže četiri pogotka od čega jedan s bijele točke. počasni pogodak za Zmaj djelo je Bagarića koji je u 89. minuti uspješno realizirao najstrožu kaznu.