Sjajan pogodak Leke u pobjedi

Borna Rupnik • nedjelja, 05.02.2012.

U 24. kolu belgijskog nogometnog prvenstva Lokeren je na svom terenu pobijedio Mons rezultatom 3:1, a doprinos je vrlo lijepim pogotkom dao i Ivan Leko...

Ivan Leko, 33-godišnji igrač belgijskog Lokerena, postigao je sjajan pogodak u pobjedi svog Lokerena nad Monsom, u sklopu 24. kola belgijskog prvenstva.

Gosti su kod Leke i sugirača vodili od 14. minute, kada je precizan bio Bourabia, a poravnao je Harbaoui početkom nastavka. Taj je rezultat na semaforu stajao sve do šest minuta prije kraja utakmice.

Tada je slobodan udarac izveo upravo Leko i pogodio same rašlje za 2:1, samo dvije minute poslije trener ga je povukao na klupu, a pobjedu Lokerena zapečatio je De Ceulaer u samoj završnici susreta.

Lokeren s 30 osvojenih bodova drži deveto mjesto na tablici, Mons je dva mjesta niže, a vodeći je Anderlecht, ispred Genta i Standarda iz Liegeea.