Slaven Belupo "preokrenuo" Međimurje

Borna Rupnik • ponedjeljak, 06.02.2012.

Slaven Belupo odigrao je još jednu prijateljsku utakmicu, ovoga puta protiv Međimurja, a za pobjedu uz preokret pobrinula su se trojica nogometaša...

Momčad Roya Ferenčine nalazi se u Medulinu, a u sklopu priprema za proljetni dio hrvatskog prvenstva odigrala je i prijateljski susret protiv sastava Međimurja.

Nogometaši Damira Biškupa uspjeli su povesti, preko Puclina u 12. minuti, ali Koprivničani su do kraja utakmice preokrenuli rezultat u svoju korist.

U 31. minuti poravnao je Slavenov junior Abramović na dodavanje Pilipovića, u 65. minuti za 2:1 zabija Mujanović, a konačni rezultat postavlja Brezovec deset minuta prije kraja susreta, na Mujanovićevu asistenciju.

Nakon susreta s drugoligašem, Ferenčinu i njegove igrače u utorak očekuje prvoligaški ispit. Protivnik Slaven Belupu bit će Lokomotiva.

Prijateljska utakmica:
Slaven Belupo - Međimurje 3:1

Slaven Belupo: Pelin, Geng, Šestak, Bubnjić, Pilipović, Brlek, Poljak, Abramović, Jakšinić, Kuprešak i Maretić. (Još su igrali: Purić, Kokalović, Grgić, Maras, Milardović, Brezovec, Mujanović, Gregurina, Glavica, Bušić).

Međimurje: Bešenić, Petak (od 46' Dodlek), Zeba, Borzić, Tomić, Menzil, Nynkeu, Puclin, Ćosić (od 46' Barat), Marčinković i Mikić.