Ostali sportovi

Snijeg odgodio pet utakmica

Ante Jukić • ponedjeljak, 06.02.2012.

Obilan snijeg uzrokovao je odgode većeg dijela dvoboja 16. kola 1.A lige odbojkaša. Od predviđenih sedam, odigrane su samo dvije utakmice, a u obje su slavili domaćini.

Iako je uvjerljivo izgubio prvi set, Karlovac ipak nije dopustio iznenađenje u dvoboju s Varaždinom. Domaćini su u nastavku utakmice povezali redove i na kraju upisali pobjedu rezultatom 3:1, vrijednu nova tri boda. Varaždinci su, pak, i dalje ostali prikovani za dno ljestvice.

U jedinom preostalom susretu 16. kola koji je "preživio" probleme sa snijegom, Centrometal je na svom parketu upisao maksimalnu pobjedu protiv Zagreba, koji je domaćinu nešto više problema zadao tek u drugom setu.