Tri prinove Istre 1961 za četiri pogotka

Borna Rupnik • utorak, 07.02.2012.

Posljednju rovinjsku provjeru nogometaši Istre 1961 odradili su protiv slovenske Gorice te upisali pobjedu uz pogotke novih igrača, a zaigrao je i Tomislav Barbarić...

Trener pulskog prvoligaša, Igor Pamić, mogao je biti zadovoljan izvedbom novih igrača u svojoj svlačionici u dvoboju protiv slovenske Gorice.

Tri nova vlasnika žuto-zelenog dresa postigla su četiri pogotka, a prvih 70 minuta susreta odigrao je i Tomislav Barbarić, mladi stoper koji je stigao iz zagrebačkog Dinama nakon što mu je propao transfer u Njemačku.

Iz prvog poluvremena treba istaknuti isključenje igrača Gorice, Pluta, a mreže su se tresle tek u nastavku. Za vodstvo Istre 1961 pogodio je Alen Pamić, a potom je s bijele točke precizan bio Sandi Križman.

Na 3:0 povisio je Stipe Bačelić-Grgić da bi nakratko smanjio Jogan, desetak minuta prije kraja utakmice. No, Križman je svojim drugim pogotkom postavio konačan rezultat. Nakon utakmice momčad Istre 1961 vratila se u Pulu, gdje će i zaključiti zimske pripreme.