Remi Slaven Belupa i Željezničara

Maj Gašparac • subota, 11.02.2012.

U sklopu priprema za nastavak sezone nogometaši hrvatskog prvoligaša Slaven Belupa odigrali su prijateljsku utakmicu sa sarajevskim Željezničarem. Susret je završen rezultatom 2:2, za klub iz Koprivnice strijelci su bili Milardović i Mujanović, dok su se kod Željezničara u strijelce upisali Selimović i Zeba.

Obje momčadi susret su započele u najsnažnijim postavama, a prvi su u vodstvo došli nogometaši Željezničara, u 28. minuti strijelac za 1:0 bio je Selimović. No, ta prednost potrajala je tek do 30. minute kada je Milardović poravnao rezultat iz jedanaesterca.

Nogometaši Slaven Belupa do kraja poluvremena uspjeli su i potpuno preokrenuti rezultat. Za 1:2 pogodio je Mujanović udarcem sa 16 metara. U završnici utakmice trener kluba iz Koprivnice Roy Ferenčina poslao je na teren pričuvnu postavu, a nogometaši Željezničara uspjeli su izjednačiti zgoditkom Zebe u 80. minuti.

To je bila posljednja prijateljska utakmica nogometaša Slaven Belupa na pripremama u Istri, te se u subotu vraćaju u Koprivnicu.

Prijateljska utakmica:
Slaven Belupo – Željzničar 2:2 (Milardović 30', Mujanović 42'; Selimović 28', Zeba 80')