Oremuš poveo Hapoel prema pobjedi

Borna Rupnik • utorak, 13.03.2012.

Mirko Oremuš postigao je prvi pogodak u slavlju svog Hapoela iz Tel Aviva na gostovanju kod Maccabija iz Haife...

U 29. kolu izraelskog nogometnog prvenstva Maccabi iz Haife na svom je terenu ugostio Hapoel iz Tel Aviva, ali je teren napustio pognute glave. Gosti su pobijedili 4:1 i odnijeli kući sva tri boda.

Na pobjednički je kolosijek momčad Hapoela usmjerio igrač Hajduka na posudbi u Izraelu, Mirko Oremuš, koji je ubačaj s lijeve strane u 26. minuti pogurnuo u mrežu za 1:0.

Maccabi je izjednačio početkom drugog poluvremena preko Vereda, no Igiebor (dva puta) i Damari zapečatili su visoko slavlje Hapoela.

Oremuš je igru napustio u 76. minuti, dok je s druge strane Jurica Buljat odigrao cijelu utakmicu. Danijel Cesarec ušao je kao zamjena za Maccabi u 67. minuti.

Hapoel je drugi na tablici, 17 bodova iza vodeće Shmone, a Maccabi Haifa drži šesto mjesto.