Petrić: "One na dnu prati i peh"

Borna Rupnik • subota, 24.03.2012.

Susret hrvatskih nogometaša na obje strane terena, Wolfsburga i HSV-a, pripao je Mariju Mandžukiću i njegovim suigračima. Mladena Petrića i Ivu Iličevića čeka vrlo neizvjesna borba za prvoligaški život...

Hamburški prvoligaš nije uspio na gostovanju kod Wolfsburga uzeti zlata vrijedne bodove i odmaknuti se od opasne zone. Klub Mladena Petrića i Ive Iličevića, čini se, drhtat će do samog kraja sezone.

"Pogodio nas je ovaj poraz jer smo se dobro borili i nismo se predavali unatoč tome što smo se dva puta našli u rezultatskom zaostatku. Odlično smo reagirali i zaslužili smo barem jedan bod", smatra Petrić, koji je desetak minuta prije kraja zamalo pogurnuo Aogovu loptu u mrežu za 2:2, no bio je ostao korak prekratak.

"One na dnu prati i peh", dodao je Petrić, "ali to je tako. A mi u posljednje vrijeme imamo dosta pehova. Čak smo se i dobro postavljali u prekidima, a kod slobodnog udarca za 2:1 Schäfer je spretno pucao".

Petrić je odigrao cijelu utakmicu, Iličević je zamijenjen u 80. minuti, a Mario Mandžukić je u dresu Wolfsburga na terenu bio od prve do zadnje minute te postigao vodeći pogodak za domaćine.