Primorac i Havojić strijelci za pobjedu

Borna Rupnik • četvrtak, 29.03.2012.

Nogometaši Igora Pamića odradili su pod tjednom i jedan prijateljski ogled, a u Rovinju im je s druge strane terena stajao istoimeni domaćin...

Momčad Istre 1961 odigrala je prijateljsku utakmicu protiv Rovinja i pobijedila rezultatom 2:0, a trener Igor Pamić priliku je u susretu skraćenom na 60 minuta dao igračima koji su uglavnom dobivali manju minutažu.

Prikazana je igra mogla zadovoljiti trenera, a okrunjena je pogocima Karla Primorca u 12. minuti, na dodavanje Ottochiana, te u 48. minuti, kada mi je Primorac pripremio šansu za Tomislava Havojića, a on silovito pospremio loptu u mrežu.

Malo više od pola sata u dresu Istre 1961 dobio je i Stiven Rivić, a igrao je i oporavljenik Fausto Budicin. Petnaestak minuta na vratima Puljana stajao je i Vedran Beblek, koji je zamijenio Mancea.

Istra 1961 u nedjelju igra protiv Rijeke, na svom terenu.