Istra uvjerljiva protiv Umaga, debitirao Linić

Ante Dubravac • srijeda, 20.06.2012.

Nogometaši Istre 1961 nastavljaju s odigravanjem prijateljskih utakmica u sklopu priprema za novu sezonu. S uvjerljivih 7:0 savladali su momčad Agencije Umag.

Nakon što su s 5:0 bili bolji od klupske U-22 vrste nogometaši trenera Igora Pamića još su uvjerljiviji bili protiv Agencije Umag.

Trener Pamić opet je odlučio priliku dati svim igračima koje ima na raspolaganju, a Istra je u vodstvo došla već u trećoj minuti kada je precizan Prelčec. Već u idućem napadu najstrožu kaznu za Agenciju Umag nije iskoristio Valenta.

Do odlaska na odmor još jedan pogodak postiže Prelčec, a u listu strijelaca se upisuju Čavar i Prgomet, a svoje prve minute nakon povratka u klub odigrao je i Siniša Linić.

U nastavku susreta stvari je u svoje noge preuzeo Sandi Križman koji postiže tri pogotka te postavlja konačnih 7:0.