Dinamo preko Osijeka do naslova na međunarodnom turniru mladeži

Borna Rupnik • ponedjeljak, 25.06.2012.

Na Međunarodnom turniru mladeži Branko Čavlović Čavlek Dinamove su nade u finalu svladale Osijekove te još jednom osvojile trofej...

Nogometaši Dinama do 16 godina starosti osvajači su trećeg izdanja Međunarodnog turnira mladeži Branko Čavlović Čavlek, koji je odigran u Karlovcu, Dugoj Resi i Malom Erjavcu.

U finalnoj su se utakmici mlade nade Dinama sastale sa svojim osječkim vršnjacima te upisale pobjedu rezultatom 2:1.

Zagrepčani su tako ponovno uzeli ovaj trofej: bili su pobjednici prvog izdanja turnira, dok je prošle godine do prvog mjesta došla Rijeka. Rijeka je ovoga puta osvojila treće mjesto. U toj je borbi nadjačala vinkovačku Cibaliju, nakon 0:0 i izvođenja jedanaesteraca (9:8).

Dinamo se može pohvaliti i najboljim igračem turnira. To je priznanje dobio Ivan Fiolić, dok je Dominik Šestan iz Rijeke izabran za najboljeg vatara. Najbolji strijelac cijelog natjecanja bio je Dino Tuksar iz Osijeka, koji je protivničke mreže zatresao pet puta.