Gabrić strijelac u pobjedi Rijeke, Inter remizirao s Azerbajdžancima

Mišo Gulić • srijeda, 27.06.2012.

Na pripremama u austrijskom Heiligenkreuzu Rijeka je došla do pobjede nad istoimenim niželigašem, dok je u Sloveniji zaprešićki Inter remizirao s azerbajdžanskim Bakuom.

Nogometaši Rijeke ovih se dana nalaze na pripremama u Austriji gdje su jučer odigrali i pripremni susret u kojem su priliku većinom dobili novopridošli i igrači na provjeri koji se žele ukrcati na riječki brod u narednoj sezoni.

Za uvjerljivo slavlje nad niželigašem Heiligenkreuzom zgoditke su postigli Gabrić u osmoj minuti te igrači na probi, Cuculi u 19. i Mutombo u 49. minuti, dok je pobjedu potvrdio Čulina pred sam kraj utakmice.

Zaprešićki Inter je za drugi dio svojih priprema odabrao Mursku Sobotu, a utorak su iskoristili za utakmicu s azerbajdžanskim Bakuom te došli do remija uz rezultat 1:1. Strijelac u remiju za Žute bio je Oršić.

Ovaj termin Zaprešićani su planirali za ogled s Murom, no Slovenci su bili primorani otkazati svoj dolazak zbog suspenzije koju im je nametnuo Slovenski nogometni savez. Naredni dvoboj Inter će odigrati u subotu, 30. lipnja, na austrijskom tlu protiv WAC-a.