Slaven Belupo lako izašao na kraj s Lokosima

Branimir Korać • nedjelja, 01.07.2012.

Serijal pripremnih utakmica jučer su nastavili i nogometaši Lokomotive i Slaven Belupa koji su se susreli u Maksimiru, a uspješniji su bili Koprivničani s 2:0...

Nogometaši Lokomotive i Slaven Belupa jučer su odigrali još jednu pripremnu utakmicu. U međusobnom dvoboju na igralištu Hitrec-Kacijan uspješniji su bili gosti iz Koprivnice koji su slavili s 2:0, a njihova pobjeda u konačnici je mogla biti i uvjerljivija.

Igrači Slaven Belupa su dominirali najvećim dijelom utakmice i na kraju su zasluženo bili uspješniji. Konačnih 2:0 moglo je biti uvjerljivije da je u samom finišu Bojan Vručina realizirao jedanaesterac, no umjesto mrežu, pogodio je vratnicu.

Slaven je poveo 60. minuti kada je dobru akciju Pilipovića uspješno završio Bušić i poslao loptu iza leđa Lovrića. Nisu gosti stali samo na tom pogotku, 15 minuta kasnije Pilipović je nakon asistencije upisao i pogodak postavivši konačnih 2:0.

Obojica trenera su isprobala sve raspoložive snage, u gostujućem sastavu je debitirao novopridošli Batarelo, a zbog ozljeda susret su propustili Maras i Kokalović. Nakon ovog susreta Lokomotiva seli na Pohorje, a tamo će odraditi jake provjere protiv Volyna, Legije i bratislavskog Slovana.

Lokomotiva - Slaven Belupo 0:2

Strijelci: 0:1 Bušić (60'), 0:2 Pilipović (74')

Lokomotiva: Picak, Boras, Samateh, Mesarić, Musa, Brozović, Maleš, Antolić, Peko, Bručić, Škvorc. (Još su igrali: Lovrić, Pejić, Samateh, Babok, Martinac, Tomšić, Milić, Babić, Pjaca, Mihaljević, Horvat)

Slaven Belupo: Rodić, Purić, Grgić, Bubnjić, Pilipović, Batarelo, Gregurina, Rak, Delić, Vugrinec, Šaban (Još su igrali: Pelin, Bušić, Šestak, Pašalija, Geng, Kuprešak, Grgec, Maretić)