Bilić debitirao neodlučenim rezultatom protiv Maribora

Ante Dubravac • četvrtak, 05.07.2012.

Bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić odradio je prvi susret na klupi Lokomotiva iz Moskve. U prijateljskom dvoboju na pripremama u Sloveniji Lokomotiv je odigrao 1:1 protiv Maribora.

Nakon desetak dana provedenih na svom novom radnom mjestu bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić debitirao je na klupi Lokomotiva odigravši bez pobjednika protiv Maribora.

Slovenci su u vodstvo došli nakon 13 minuta igre kada je za 1:0 zabio Tavares, a konačnih 1:1 u 38. minuti postavlja Glušakov.

Bilić je susret iskoristio da pruži priliku velikom broju igrača među kojima je bio i bivši igrač Hajduka Senijad Ibričić koji je odigrao drugih 45 minuta.

Hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka koji je u Moskvu došao na Bilićev poziv nije sudjelovao u utakmici protiv Maribora jer se tek nedavno priključio momčadi na pripremama.