Matko i Čavlina nova lica u Zaprešiću

Ante Dubravac • četvrtak, 12.07.2012.

Nogometaši Intera iz Zaprešića doživjeli su novi poraz u sklopu priprema za novu sezonu, bolji je bio Kaposvar Rakoczi. Ipak iz kluba stižu i dvije dobre vijesti. Ugovore s Žutima su potpisali Matija Matko i Silvije Čavlina.

Nakon što su s minimalnih 1:0 u Kidričevu poraženi od domaćeg Aluminija nogometaši Intera iz Zaprešića doživjeli su još jedan poraz. Rezultatom 3:2 slavio je Kaposvar Rakoczi.

Da se ne piše dobro nogometašima Borimira Perkovića bilo je vidljivo već nakon prvih 45 minuta kada su Mađari pogocima Balasza, Olaha i Pavlovića imali veliko vodstvo od 3:0.

Ipak u nastavku susreta Inter malo popravlja svoju igru te preko Hadžića u 57. minuti te autogolom Fervejsija u 75. minuti dolazi do konačnih 3:2.

Bila je to ujedno i prva utakmica u kojoj je za novi klub nastupio bivši igrač Rijeke Matija Matko koji se zajedno s vratarem Silvijem Čavlinom priključio Interu.

Prijateljska utakmica:
Inter Zaprešić - Kaposvar Rakoczi 2:3

Inter Zaprešić: Santini, Gorgiev, Herceg, Karamatić, Kramarić, Ćosić, Žiger, Mlinarić, Šćrbec, Bosec, Haramustek (Još su igrali: Cingulin, Plazanić, Bagarić, Gulić, Čeliković, Vujcic, Šarić, Mlinar, Hadžić, Budimir, Matko).

Kaposvar Rakoczi: Posza, Okuka, Bank, Major, Zambo, Pavlović, Šafarić, Hegedus, Balazs, Olah, Haruna (Još su igrali: A. Horvath, Bole, Sedlak, Janvari, T. Horvath, Vadas, Kovacs, Hazi, Brlečić, Žmulić).

• Gips12.07.2012. u 22:10
    Čini li se to meni ili je Inter skoro pa svaku pripremnu prije ove sezone izgubio minimalno? Ali dobro, nisu uopce loši, pogotovo sad s Čavlinom i Matkom!