Mandžukić: "Dobar je osjećaj zabiti prvi gol za Bayern"

Borna Rupnik • srijeda, 18.07.2012.

Mario Mandžukić zaigrao je za Bayern u pripremnoj utakmici, dobio jedno poluvrijeme od trenera Juppa Heynckesa i postigao jedan pogodak.

Bavarski se div za novu sezonu priprema u Italiji, a jednu je prijateljsku utakmicu odigrao i protiv selekcije Trentina, s kojom nije imao previše problema.

Momčad Juppa Heynckesa pobijedila je s visokih 11:0, a prvih je šest pogodaka palo u prvom poluvremenu. Hat-trick je postigao Arjen Robben, a jedan od strijelaca bio je i hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić, koji je od prve minute zaigrao u vrhu napada, a na odmoru ga je zamijenio Friesenbichler.

Mandžukić je bio precizan u 20. minuti, a preostala dva pogotka u prvom dijelu postigao je Markoutz. U nastavku je i Friesenbichler ubilježio hat-trick, a precizni su bili još Alaba te povratnik Pizarro.

"Dobar je osjećaj zabiti prvi gol za Bayern. No, cijela momčad odigrala dobru utakmicu", kratko je prokomentirao Mario Mandžukić po završetku utakmice.