Mišo Gulić • subota, 22.09.2012.

Lokomotiv iz Moskve kojim kormilari bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić je stigao i do treće prvenstvene pobjede u nizu. Ovog puta Moskovljani su u gostima svladali drugoplasirani Terek i tako mu preoteli mjesto na ljestvici.

Deveto kolo ruske Premijer lige bilo je treće u nizu u kojem su igrači Slavena Bilića teren napustili uzdignutih ruku. Pobjeda od 3:0 u gostima kod do tada drugoplasirane momčadi Tereka novi je dokaz sjajne forme, ali i upozorenje njihovim protivnicima u borbi za naslov prvaka.

Mreže su mirovale sve do 62. minute kada je prvi pogodak za goste zabio Grigoriev, da bi 20 minuta poslije prednost Lokomotiva udvostručio Obinna. U trenutku kada su domaći sve karte bacili u napad, neopreznost njihove obrane iskoristio je Maicon koji zabija za 0:3, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Hrvatski dvojac, Dario Krešić na vratima i Vedran Ćorluka na stoperskom mjestu, odigrali su svih 90 minuta, a s obzirom da je mreža ostala čista, očito je da su svoj posao odradili i više nego dobro.

Ruska Premijer liga, 9. kolo:
Terek Grozni - Lokomotiv Moskva 0:3 (0:0)

• Obrisan korisnik24.09.2012. u 12:41
    Napokon da netko ima malo dužu memoriju od tjedan dana. Bilić mi je bio najdraži trener, ali u što se pretvorila naša igra nakon Turske na EP2008 nije bilo za gledati.Ne znam tko ga je prije pljuvao kada ga sada svi hvale i žale za njim. Ja mu želim sve najbolje u karijeri i da se jednog dana opet... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik23.09.2012. u 13:42
    Slazem se, a dal je zato potrebno prizivati Bilica natrag prije nego sto je Stimac nesto rasturio (Realno jos uvijek sam protiv Stimcevog vodjenja ali mozda se pokaze da sam u krivu). Imam li pravo izreci vlastiti stav da bi trebalo potraziti trece rjesenje (Bilic je donekle zadovoljio i na neki... [više na forumu]
  • Mihalj23.09.2012. u 13:20
    dobro. i nije dobio otkaz i plasirao se na EP koje smo vrlo dobro odigrali. problem je što neki misle da bi mi trebali bit na razini njemačke ili italije ili ne znam koga, a realno uspjeh je plasman na veliko natjecanje i da smo uvijek tu negdje, među prvih 10 na svijetu.
    Mihalj
  • Obrisan korisnik23.09.2012. u 13:11
    Nisam nista napisao protiv Biliceve karijere u klubu i ne mozes tvrditi nesto sto ne postoji. Ocekujem da izbornik dobije otkaz kada se ne plasira na SP sto je vrlo realan kriterij. Baric,Jozic i Kranjcar su iskljuceni zbog neuspjeha manje snage...
  • Mihalj23.09.2012. u 12:48
    a kakvi bi tebe rezultati zadovoljili? da budemo europski prvaci? za hrvatsku je uspjeh svaki plasman na veliko natjecanje. sve više od tog je samo dodatna nagrada. al jalni hrvati kaj ćeš, ima ih uvijek i previše. ima dosta ekipe uključujući i tebe čini mi se koji su se molili bogu da bilić ne... [više na forumu]