Hummels: "Trebali smo zabiti sedam ili osam golova"

Josip Tolić • nedjelja, 23.09.2012.

Nakon bundesligaške utakmice HSV-a i Borussije iz Dortmunda (3:2) trener žuto-crnih Jürgen Klopp bio je nezadovoljan kako je njegova momčad izgledala veći dio utakmice, a branič Mats Hummels rekao kako je Hamburg trebao "popiti" podosta pogodaka.

Uzbudljiva utakmica HSV-a i dortmundske Borussije (3:2) u četvrtom kolu Bundeslige, u kojoj su vodeće uloge imali hrvatski reprezentativci Ivo Iličević i Ivan Perišić, nije zadovoljila trenera Dortmunda Jürgena Kloppa koji se suočio s prvim porazom u sezoni.

"Nije me mnogo toga zadovoljilo danas. Problem je bio s našim ulaskom u utakmicu. Predaja lopte u uvodnim trenucima bila je zaista jadna", izjavio je nakon utakmice Klopp.

Hamburžani su poveli već u drugoj minuti preko Korejca Heung-Mina Sona, Perišić je izjednačio početkom nastavka, a novu prednost za domaći sastav donio je Iličević u 55. minuti. Još po jedan pogodak Sona i Perišića u razmaku od dvije minute zadržao je momčadi na istom odstojanju, a HSV je na kraju uzeo bodove pred 57.000 gledatelja na Imtech Areni.

"Poklonili smo pogotke zbog svojih grešaka, a trebali smo ih zabiti sedam ili osam", rekao je branič Mats Hummels.

Idući ispit za dvostrukog prvaka Njemačke u nizu gostovanje je u Frankfurtu kod Eintrachta u utorak, dok HSV-u slijedi okršaj s drugom bundesligaškom Borussijom u Mönchengladbachu (srijeda).