Sivonjić i Aganović strijelci na svečanosti u Buzetu

Mihaela Bradovski • četvrtak, 11.10.2012.

Istra 1961 gostovala je u srijedu u Buzetu gdje je odigrala prijateljsku utakmicu protiv istoimenog domaćina povodom 100 godina nogometa u Buzeštini...

Član 1. ŽNL Buzet ugostio je prvoligaša Istru 1961 i odigrao s njom prijateljski dvoboj. Susret je odigran povodom 100 godina nogometa u Buzeštini. a pred 200-tinjak gledatelja trener Igor Pamić dao je priliku većim dijelom onim igračima koji su imali nešto manju minutažu u dosadašnjem dijelu sezone ili se oporavljaju od ozljeda.

U ovom dvoboju za Istru su nastupili i pridošli napadači Ilija Sivonjić i Adnan Aganović i obojica su se upisali među strijelce u glatkoj pobjedi prvoligaša 4:0.

Većinu posla Puljani su odradili u drugom poluvremenu nakon što su na odmoru imali malih 1:0. U prvih 45 minuta strijelac je bio tek Antolić koji je pogodio mrežu Chinchelle već u šestoj minuti nakon čega su domaćini izdržali do odlaska na odmor bez novog pogotka.

U drugom poluvremenu se pokazalo kako Istra ima daleko širi kadar i Puljani su postigli još tri pogotka. U 55. minuti strijelac je bio Sivonjić, sedam minuta kasnije Aganović, a u 87. minuti konačnih 4:0 postavio je Stipe Bačelić Grgić.

Za Istru su nastupili Čorić, Milić, Anđelković, Batelić, Antolić, Zgrablić, Jerković, Aganović, Blagojević, Prgomet, Havojić (još su igrali: Beblek, Budicin, Bačelić Grgić, Sivonjić, Pamić, Ottochian).