Ancelotti: "Hvala Ibrahimoviću. Fantastičan je igrač"

Borna Rupnik • nedjelja, 28.10.2012.

Paris Saint Germain osvojio je tri boda u Nancyju, a trener Carlo Ancelotti morao je poslije utakmice zahvaliti jedinom strijelcu, Zlatanu Ibrahimoviću...

U 75. minuti dvoboja Nancyja i PSG-a u desetom kolu francuskog prvenstva, kod rezultata 0:0, loptu je uzeo Zlatan Ibrahimović i udarcem s ruba kaznenog prostora odlučio pobjednika.

"Hvala Ibrahimoviću. Fantastičan je igrač", poručio je trener Parižana, Carlo Ancelotti, po završetku ogleda.

"Prošle je sezone PSG izgubio u Nancyju, stoga je ovo vrlo važna pobjeda. Ovime smo osnažili svoj karakter, kako pojedinačni, tako i onaj cijele momčadi. U drugom smo poluvremenu bili bolji, igrali smo intenzivnije, a Bodmer i Rabiot donijeli su nam sigurnost. Jednom kada se Pastore pomaknuo iza dvojice napadača, uklonili smo početne poteškoće", objasnio je talijanski stručnjak.

PSG trenutačno ima tri boda prednosti nad Marseilleom i Toulouseom, u prvenstvu je zasad bez poraza, a Ibrahimović je u devet nastupa u Ligue 1 postigao deset pogodaka i prvi je strijelac lige.